B&B Partner

Niezależny apartament & Zakwaterowanie u rodziny

Cena od: 105 € / tydzień
Liczba pokoi: 3
Liczba gości: 4

Home
Zakwaterowanie
Rezerwacja
Foto Galeria
Kontakt & Mapa


ver. ENG

Niezależny apartment
Kontakt


Wyświetl większą mapę

Kraków jest najpiękniejszym miastem Polski. Przez wieki był stolicą Polski. Kraków jest powszechnie zwany w Polsce "stolicą kultury" ze słynnymi miejscami, takimi jak: Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Sukiennice, Zamek na Wawelu, Muzeum Narodowe, średniowieczna Brama Floriańska z Barbakanem, żydowska dzielnica Kazimierz i wiele innych.

Lokalizacja

B&B Partner znajduje się na Woli Justowskiej, w dzielnicy mieszkalnej Krakowa, w połowie drogi między lotniskiem Kraków-Balice a centrum miasta. Jest tylko 15 minut autobusem do centrum miasta i jest łatwy dojazd do / z autostrady A4.

Transport

Jeśli masz ciężki bagaż byłoby najłatwiej dojechać taksówką. Taksówka z lotniska Kraków-Balice kosztuje około 45 zł. Inny sposób to wsiąść do autobusu 292 (informacja o biletach autobusowych) odjeżdżającego z lotniska. Musisz wysiąść z autobusu na ul. Kopalina (przystanek na żądanie). Jak wysiądziesz idź ulicą Kasztanową i skręć w lewo w pierwszą ulicę Panieńskich Skał. Następnie idź prosto około 100 metrów i skręcić w pierwszą ulicę w prawo - Jontkowa Górka. Znajdujemy się pod numerem 18a, około 120 m idąc dalej po prawej stronie.

Pierwszy autobus odjeżdża o 5 rano, a ostatni ok. 23:20 pm

Jeśli wystąpią jakiekolwiek trudności, prosimy dzwonić B&B Partner : 501 480 960 .

back


b&b accommodation in Cracow Hotel