B&B Partner

Niezależny apartament & Zakwaterowanie u rodziny

Cena od: 105 € / tydzień
Liczba pokoi: 3
Liczba gości: 4

Home
Zakwaterowanie
Rezerwacja
Foto Galeria
Kontakt & Mapa


ver. ENG

Samodzielny apartament
Kraków, Polska

accommodationB&B Partner oferuje zakwaterowanie na długi lub krótki okres w trzy pokojowym apartamencie z osobnym wejściem, z wyżywieniem we własnym zakresie. Nadaje się on na rodzinne wakacje lub grupowy pobyt za przystępną cenę, która zawiera zaprowiantowanie B&B.

W pełni umeblowany apartament jest wyposażony we wszystkie udogodnienia, zapewniające nieskrępowane cieszenie się "domem z dala od domu".

Informacje o zakwaterowaniu...


 ApartamentB&B Partner mieści się w domku na terenie Woli Justowskiej. Wola Justowska jest popularną, spokojną, zieloną dzielnicą Krakowa znaną ze swojego Lasku Wolskiego i zoo. Znajduje się tu wiele rowerowych tras i spacerowych ścieżek.

Po dniu wypełnionym zwiedzaniem, zakupami czy interesami możesz bezpiecznie i łatwo powrócić na noc do swojego apartamentu w B&B Partner.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, z których jest bezpośrednie połączenie z lotniskiem Kraków-Balice i centrum miasta.

Informacje turystyczne (porady)...

Apartament jest absolutnie wspaniały, ma wyjątkowe położenie i jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt. Wynajęcie tego apartamentu zapewni Państwu doskonały pobyt w Krakowie.

Przeglądnij foto galerię
z większą ilością zdjęć z B&B Partner
lub kliknij na zdjęcia z prawej aby oglądnąć ich powiększenia.

powrót


b&b accommodation in Cracow
accommodation in Crakow